Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Kıyı Ege Belediyeler Birliği'nde Abdül Batur yeniden başkan

Ege'nin Sesi-Kıyı Egeler Birliği meclis toplantısında yeniden birlik başkanı olarak Abdül Batur seçildi. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur yeniden göreve seçilirken vekillikler ve encümen üyeleri değişti.

Kıyı Ege Belediyeler Birliği'nde Abdül Batur yeniden başkan

Konak Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi'nde gerçekleşen olağan meclis toplantısında yönetim kadrosu belirlendi. Toplantıya İzmir’deki belediyelerin yanı sıra Ege Bölgesi’ndeki bir çok belediye de katıldı. Tek adaylı yapılan seçimde 1. Başkanvekilliği görevine Aydın Nazilli İlçesi Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 2. Başkanvekilliğine Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan seçildi.Birliğin encümen üyeliklerinde ise Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Muğla Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Çanakkale Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan ve Balıkesir Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan getirildi.

Kıyı Egeler Birliği ve Konak Belediye Başkanı Abdül Batur toplantıda şimdiye kadar güzel çalışmaların yapıldığını bundan sonra da çalışmalarından devam edeceğini bildirdi.

Next page

Gazete Yenigün