Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Kiraz Belediye Başkanı Özçınar, koronavirüse yakalandı

Koronavirüs vakalarının yoğun olduğu Kiraz’da Belediye Başkanı Saliha Özçınar koronavirüs'e yakalandı. Daha önce annesi ve oğlu koronavirüse yakalanan Özçınar'ın testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Dün ise Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ile Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar'ın da koronavirüs testleri pozitif çıkmıştı.

Kiraz Belediye Başkanı Özçınar, koronavirüse yakalandı

Oğlu Hasan’ın testi pozitif çıkan ve halsizlik, hafif vücut kırgınlığı dolayısıyla evde kendini karantinaya alan başkan Özçınar yaptırdığı Koronavirüs testinin negatif çıktığını duyurmuştu. 

Özçınar, belli aralıklarla önlem amaçlı test yaptırdığını belirterek, oğlu Hasan’ın testinin pozitif çıkmasının ardından mevsimsel grip geçirdiği bu süreçte ilk etapta testinin negatif çıktığını rahatsızlığının artması sonucu tekrar test yaptırdığı ve testin sonucunun pozitif çıktığını söyledi.

Gerekli tedavi sürecinin başladığını belirten Özçınar, bu virüsü atlatmak adına kişilerin elinden geldiğince hijyen kurallarına uymalarını ve bol bol C, D vitamini almalarını söyledi.  Moralini yüksek tuttuğunu söyleyen Özçınar, herkese sağlıklı günler dileyerek dualarını eksik etmesinler dedi. -Yerel Güç

Next page

Gazete Yenigün