Mektebim
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Karşıyaka Belediyesi'nde engelliler ve yaşlılar komisyonu kuruldu

Karşıyaka Belediye Meclis Üyesi Ahmet Uğur Baran'ın, meclisin yeni dönemdeki ilk oturumunda engelli ve yaşlılar için komisyon kurulmasına yönelik önerge oy birliğiyle kabul edildi.

Karşıyaka Belediyesi'nde engelliler ve yaşlılar komisyonu kuruldu

Karşıyaka Belediyesi’nin yerel seçimler sonrasındaki ikinci meclis toplantısı, Dr. Cemil Tugay başkanlığında gerçekleşti. Karşıyaka Belediye Meclis Üyesi Ahmet Uğur Baran'ın, meclisin yeni dönemdeki ilk oturumunda engelli ve yaşlılar için komisyon kurulmasına yönelik AK Parti Grubu adına verdiği önerge, ikinci oturumda oy birliğiyle kabul edildi.


Böyle bir komisyon kurulmasının Karşıyaka adına sevindirici olduğunu ifade eden Baran, “Engelsiz Karşıyaka için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yeni komisyonumuzun hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Beni bugün burada yalnız bırakmayan engelli dostlarıma çok teşekkür ederim. Önümüzdeki süreçte Karşıyaka Kısa Süreli Engelli Dinlenme Merkezi'nin layıkıyla hizmet vermesi ve ilçemizde engelli çocuklarımızın yararlanabileceği park sayısının artmasına yönelik çalışmalarımız olacak” dedi. Öte yandan encümen üyeliğinden istifa eden Mustafa Özuslu'nun yerine, CHP Grubundan Ahmet Diker oy birliğiyle göreve seçildi. Doğukan Fikri Fidan


Next page

Gazete Yenigün