;
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

KARSAD'ın başkanı Ahmet Diker oldu

Karşıyaka Spor Adamları Derneğinin (KARSAD) yeni başkanı araştırmacı yazar ve aynı zamanda Karşıyaka Belediye Meclis Üyesi görevini yürüten Ahmet Diker oldu.

KARSAD'ın başkanı Ahmet Diker oldu

Karşıyaka’nın ve Kaf Sin Kaf’ın efsanelerinden Doktor Bülent Zeren’in vefatından sonra, başkanlığını yaptığı Karşıyaka Spor Adamları Derneği’nin (KARSAD) gerçekleştirdiği genel kurulda yeni yönetim seçildi.

Genel Kurul Toplantısında Yönetim Kuruluna; Ahmet Diker, Ömer Soysal, Semra Aksu, Hüseyin Hamamcı, Mustafa Başman, Ahmet Dördüncü, Esen Özbek, Erhan Özalp ve Fethi Etik seçildi.

Denetim Kuruluna; Sancar Maruflu, Hasan Eryiğit ve İlyas Sazalan seçildi.

Seçimden sonra yapılan görev dağılımında Başkanlığa Ahmet Diker, İkinci Başkanlığa Ömer Soysal, Saymanlığa Hüseyin Hamamcı, Genel Sekreterliğe Esen Özbek getirildi.

KARSAD Başkanı Ahmet Diker; “2008 yılında dernek olarak heyecanla çıktığımız bu güzel yolda, çok güzel etkinliklere imza attık. Ancak Karşıyakamızın unutulmaz ismi başkanımız Bülent Zeren’in aramızdan zamansız bir anda ayrılmasıyla çok büyük üzüntü yaşıyoruz. Dernek olarak her zaman, kayıtsız şartsız, Kaf Sin Kafımızın yanında yer alacağız, Bülent Ağabey’in adını ve düşüncelerini yaşatmak için elimizden geleni yapacağız, Karşıyakalılar el ele verdiği zaman her şeyin üstesinden geliriz. Camiamızın ileri gelenlerinin büyük desteğini aldık, bizlerde yönetim olarak el ele verdik, omuz omuza olduk, bizlere inananların, güvenenlerin yüzünü kara çıkarmamak için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Next page

Gazete Yenigün