Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Karacasu Belediye Başkanı İnal'a Esnaftan Teşekkür Ziyareti.

Aydın Yolu üzerine astırdığı totemlerin ardından ilçeye çok sayıda yerli turist girişi olduğunu belirten esnaflar Başkan İnal’a teşekkür ziyaretinde bulundu

Karacasu Belediye Başkanı İnal'a Esnaftan Teşekkür Ziyareti.

BAŞKAN İNAL’A ESNAFTAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal’ın geçtiğimiz günlerde Antalya - Aydın Yolu üzerine astırdığı totemlerin ardından ilçeye çok sayıda yerli turist girişi olduğunu belirten esnaflar Başkan İnal’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Karacasu esnafları, Başkan Zeki İnal’ın geçtiğimiz günlerde yol kenarına astırdığı ve ilçenin tanıtımının yapıldığı totemlerden dolayı bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Antalya - Aydın Karayolunun belli noktalarına asılan pide, demir, seramik ve deri ustalarının el emeklerinin tanıtıldığı totemler sayesinde 1 haftada karayolunu kullanan bazı vatandaşların ilçe merkezine giriş yaptığını gören esnaflar Başkan İnal’a teşekkür ziyaretinde bulundular. Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal ise “İlçemiz konum olarak Antalya - Aydın karayolunun kenarında bulunuyor. Karacasu’ya yerli turistleri çekmek adına neler yapabileceğimizi düşündük. Aklımıza ilk olarak gelen ve esnaflarımıza da katkı sağlayacağını düşündüğümüz totemlerin yapılmasını planladık. Geçtiğimiz günlerde bu planlamamızı hayata geçirerek totemlerimizi belli aralıklarla karayollarından da müsaade alarak astık. Çok kısa sürede bu totemler esnafımıza katkı sağlamış. Son iki günde bazı esnaflarımız bu totemler dolayısı ile yolda yürürken önüme geçerek ve telefonla bana ulaşarak teşekkür ettiler. Bugün de ilçemizin değerli esnaflarından olan Şirin Pide’nin işletmecisi Halil İbrahim Köse abimiz ve Ak Parti karacasu eski ilçe başkanı Ahmet Küçükkonuklar, Şirin pide çalışanları Mehmet Yaşar Üzümlü, Süleyman Servet köse bir ziyaret gerçekleştirerek teşekkür ettiler. Bede kendilerine nazik ziyaretleri dolayısı ile şükranlarımız sunuyorum. Her zaman ifade ediyorum. “İşimiz, gücümüz, sevdamız Karacasu diyerek çıktığımız bu yolda Her şey Karacasu için” dedi.

Next page

Gazete Yenigün