Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Karaburun’u yıldız gibi parlatmak için yola çıkıyorum

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karaburun İlçe Başkanı Bülent Çumçum: İzmir’in iyi çalışan, aktif ve olumlu belediye yönetimini oluşturarak, örnek olarak gösterilecek bir belediye yönetimi hayalimi gerçekleştirmek istiyorum.

Karaburun’u yıldız gibi parlatmak için yola çıkıyorum
 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karaburun İlçe Başkanı Bülent Çumçum Karaburun Belediye Başkanlığı’na aday adaylığı için görevinden istifa ettiğini yazılı bir açıklamayla duyurdu. Bülent Çumçum yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Değerli Karaburunlular, dostlarım ve yol arkadaşlarım; 2014 yılından itibaren bu güne kadar gurur ve onur ile yürüttüğüm Karaburun Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı görevimden, Karaburun Belediye Başkanlığı Aday Adaylığım nedeniyle, partimin genelgesi gereği 10 Ekim 2018 tarihi itibariyle istifa ettiğimi açıklıyorum. Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu partisi Cumhuriyet Halk Parti'mizin, Karaburun İlçe Başkanlığı'nda bu güne kadar görev yaptığım, birlikte ter döktüğüm, birlikte emek verdiğimiz dava arkadaşlarıma ve Karaburunlu vatandaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum” dedi.
 

ÖRNEK YÖNETİM HAYALİ
 
Hedefinin yüksek olduğunu belirten Çumçum, “Ben ve ekibim gideceğimiz yeri çok iyi biliyoruz.
İzmir ilinde iyi çalışan, aktif ve olumlu belediye yönetimini oluşturarak, Türkiye’min en batı ucundan parlayan ve sosyal belediyecilik anlayışına damga vuracak, örnek olarak gösterilecek bir belediye yönetimi hayalimi sizlerin desteğiyle gerçekleştirmek istiyorum. Evet; hedefimiz ve çıtamız çok yüksek ve bunu gerçekleştirmek için çok çalışmamız gerektiğini biliyorum. Köylüsüyle, çiftçisiyle, yaşlısıyla, genciyle, memuruyla, işçisiyle, nergisiyle, sümbülüyle, mandalinası ve zeytiniyle, sokaktaki kedisi ve köpeğiyle, herkesin imrendiği muhteşem doğasıyla tüm Karaburun’u koruyup, kollamak ve Karaburun halkını hak ettiği güzelliklere kavuşturmak adına yola çıkıyorum” diye konuştu

“ÜRETMEK İÇİN”
 
Hedeflerine değinen Bülent Çumçum, şu ifadelere yerdi;
“Hak savunmak için değil; hak almak için
Yürümek için değil koşmak için,
Söylemek için değil yapmak için,
Tüketmek için değil üretmek için yola çıkıyorum…”
 
“GÖNÜL BİRLİKTELİĞİ”
Karaburunlular'dan destek istediğini aktaran  Bülent Çumçum, “Ben sizlerden güç istemiyorum; güven, destek ve inanç istiyorum. Güç sadece onu yerden almak için eğilmeye razı olanlara verilir.Ben eğilmeye razı olanlardan değilim. Siyasi rant, bölgesel çıkar ve farklı amaçlar için çalışmak güç değildir. Hep birlikte, elbirliği ile Karaburun Yarımadası'nın refahı ve kalkınması için tüm halkımızla yapacağımız gönül birlikteliği benim için en büyük güçtür. Kuzey yıldızı gibi parlayan, muhteşem Karaburun en büyük hayalimdir” açıklamasında bulundu.
 
 

Next page

Gazete Yenigün