Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

İzmirgaz'dan yeni abonelere kampanya

İzmir'in doğalgaz dağıtımını ve işletmesini üstlenen İzmir Doğalgaz, İzmirlilere yeni bir kolaylık sunuyor.

İzmirgaz'dan yeni abonelere kampanya

İzmirlilerin doğalgaza olan yoğun ilgisi İzmir Doğalgaz’a yeni bir kampanya başlattı. Kampanya ile birlikte İzmirliler, kredi kartına doğalgaz abonelik bedelini 12, güvence bedelini ise 6 taksitte ödeyebilecekler.


Talep üzerine kampanya
Ucuz, konforlu ve çevreci olma özelliği ile diğer enerji türlerine göre ön plana çıkan doğalgaza olan ilgi, her geçen gün artıyor. İzmirlilerin bu ilgisini karşılıksız bırakmayan İzmir Doğalgaz, gelen talepleri de göz önüne alarak yılın son çeyreğine yeni bir kampanya ile girdi.  31 Aralığa kadar geçerli olacak kampanya kapsamında doğalgaza abone olmak isteyen vatandaşlar abonelik bedelini 12 taksite, güvence bedelini ise 6 taksite kadar istedikleri sayıda kredi kartına taksitlendirebilecekler.


Sadece Nüfus Cüzdanı ile Abonelik
İzmirliler, 14 faklı bölgede bulunan abone merkezlerine giderek sadece nüfus cüzdanlarının fotokopisi ile abonelik işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Eksik kalan evraklar abonelik sözleşmesi sırasında tamamlanacak.  
Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda yeni bir kampanya başlattıklarını belirten İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, “Doğalgaza olan ilgi özellikle kış aylarında en üst noktaya ulaşıyor. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan şirketimiz, gelen talepler doğrultusunda yeni stratejiler geliştiriyor. Eylül ayından başlamak üzere Aralık ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya ile abonelik ve güvence bedelini kredi kartına taksitlendirerek doğalgaza geçmek isteyen vatandaşlarımıza yeni bir kolaylık getirdik” dedi. 


Gerekli Tedbirleri Aldık
Eylül ayı ile birlikte başlayacak yoğunluk için gerekli tedbirleri aldıklarını belirten Genel Müdür Yetik, “Ağustos ayında başlayan yoğunluk Eylül’le birlikte daha da artacaktır. Vatandaşlarımız abonelik ve tesisat dönüşüm işlemlerini bir an önce yapmalarını öneriyorum. Abone merkezlerimizde, proje ve gaz açma birimlerimizde vatandaşlarımızı bekletmeyecek, taleplerine hemen yanıt verebilecek düzenlemeleri yaptık. İzmirlileri doğalgazın ekonomisinden, konforundan ve çevreye getireceği temizlikten faydalanmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Next page

Gazete Yenigün