Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'ndan açıklama

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, oda yönetimine yönelik başlatılan saldırılar üzerine açıklamalarda bulundu.

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'ndan açıklama

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası resmi internet sitelerine başlatılan siber saldırı üzerine yazılı açıklama yaptı.

Açıklamada "07.01.2018 tarihindeki son genel kurulumuzun ardından odamıza ve üyelerimizin güvenoyuyla göreve gelen odamız yönetimine yönelik başlatılan saldırılar devam etmektedir! 
 
İlki genel kurulumuzun hemen sonrasında olmak üzere odamıza 2 kez zarar verilmiştir!
 
Sistematik algı operasyonlarıyla da odamız itibarsızlaştırılmaya çalışılmıştır!
 
Esnafımızın menfaati, mesleğimizin geleceği için atılan her adım sistematik olarak karalanmak, bilgi kirliliğiyle hem esnafımız hem de kamuoyu yanıltılmak istenmiştir!
 
Mesleğimizi geleceğe taşıyacak taksi çağırma sistemimiz Entaksi İzmir’in hizmete girmesinin ardından artan saldırılar ile internet sitemiz de hedef alınmıştır!
 
www.izsofoda.org.tr adresli resmi internet sitemizin ana sayfasına 21.01.2020 salı günü düzenlenen siber saldırıda tehdit içerikli küfür yazılmıştır!
 
Esnafımıza zarar verme, odamızın itibarını zedeleme amaçlı bu son saldırının ardından gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır!
 
İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetimi olarak, esnafımızın emaneti meslek onurumuzu ve camiamızın menfaatlerini korumaya dün olduğu gibi bugün ve yarın da devam edeceğimizi, bu saldırıların doğru bildiğimiz yoldan bizi alıkoyamayacağını bir kez daha hatırlatırız. " ifadelerine yer verildi.
 

Next page

Gazete Yenigün