Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

İzmir Gazeteciler Cemiyetimiz Unutulmadı

Ege Spor Life ve Yenigün Gazetesi’nin ortaklaşa düzenlediği İzmir Amatör’ün En’leri ödül töreninde Gazeteciler Cemiyetimiz unutulmadı

İzmir Gazeteciler Cemiyetimiz Unutulmadı

Erhan Önel’in sunumunu yaptığı 27 Temmuz 2020 tarihinde BUCA ATLI SPOR KULÜBÜNDE gerçekleşen ödül törenimizde İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Atilla’ya İzmir Amatör Futboluna sağladıkları katkılardan dolayı ödül verildi.Ödülünü almak üzere sahneye gelen İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen’e plaketini Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan ile Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Paker takdim etti.

Misket Dikmen, “Cemiyet Olarak Bizlerde Desteğimizi Arttıracağız”

Plaketini alan Dikmen, “Ege Spor Life ve Yenigün Gazetesinin düzenlediği bu anlamlı törene katılmaktan dolayı çok mutlu oldum. İlerleyen senelerde daha çok Amatör futbol ile gereken desteği bizlerde sağlamak adına çalışmalar yapacağız. Hem Ege Spor Life Gazetesi’ni hem de Yenigün Gazetesini yaptıkları törenden dolayı kutluyorum” dedi. Murat Atilla, “İki Güzel Gazetemizi kutluyorum”

Ardından plaketini almak üzere sahneye çıkan İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi Murat Atilla ise, “Ege Spor Life ve Yenigün Gazetesinin düzenlediği Amatör'ün En'leri ödül töreninden dolayı kutluyorum. 9 Eylül Gazetesi olarak Amatör Futbol ve Amatör Sporcuların yanında olmaya devam edeceğiz. İzmir’in İki Güzel Gazetesinin düzenlediği bu anlamlı ödül töreninden dolayı yürekten kutluyorum” dedi.

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

Next page

Gazete Yenigün