Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

İzmir'de korkutan yangın! Geri dönüşüm merkezinde çıktı

İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde varil geri dönüşüm merkezi olarak faaliyet gösteren fabrikada henüz bilinemeyen bir nedenden dolayı patlama yaşandı. Meydana gelen patlama sonrasında yangın çıkmasıyla olay yerine çok sayıda ekip gönderildi. Can kaybı yaşayan ve yaralanan olmazken, ekipler patlamanın sebebini araştırmaya başladı.

İzmir'de korkutan yangın! Geri dönüşüm merkezinde çıktı

İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde varil geri dönüşüm merkezi olarak faaliyet gösteren fabrikada nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı patlama meydana geldi. 

ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLDİ
Henüz belirlenemeyen bir nedenle meydana gelen patlama sonrasında fabrikada yangın çıktı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi fabrikaya sevk edildi. İtfaiye ekipleri, kısa sürede yangına müdahale etti. Yapılan çalışmalar sonucunda yangın kontrol altına alınarak söndürüldü.
CAN KAYBI YAŞANMADI
Yangın öncesi meydana gelen patlamada ise ölen ya da yaralanan olmadı. Soğutma çalışmaları devam eden fabrikada maddi hasar meydana geldi. Olay yerinde incelemelerini sürdüren ekipler, yangına yolaçan patlamanın sebebini belirlemek için çalışma başlattı.

Next page

Gazete Yenigün