Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

İyi Parti İl Yöneticisi Durmuş Kural Ak Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak'ı Eleştirdi.

Sayın ABAK muhalif belediyelere hizmet götürmediğinizi kendi ağzınızla itiraf etmişsiniz.

İyi Parti İl Yöneticisi Durmuş Kural Ak Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak'ı Eleştirdi.

Akparti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa ABAK yerel bir gazeteye verdiği demeçte "Belediyeyi Akpartili yapmak istiyorum.Siyasi iktidarla uyumlu yapmak istiyorum.Nazilli’nin kaybettiğini düşünüyorum. Ben Aydın’da şunu gördüm; genelde iktidar olup, yerelde belediye ayağı olmayınca hizmet anlamında aksamalar oluyor. " demiş.
Biz de sayın ABAK'a şunu diyoruz; Sayın ABAK muhalif belediyelere hizmet götürmediğinizi kendi ağzınızla itiraf etmişsiniz.Belki de hizmet etmek gibi bir niyetimiz de yoktur.Biz sizden hizmet aşkınız ile Nazilli sevdanızın birleşmesini ve Nazilli'ye iktidarın tüm imkanlarını getireceğinizi beyan etmenizi ve bunu gerçekleştirmek için gecenizi gündüzünüze katarak çalışmanızı ve Nazilli Belediyesine gereken desteği vermenizi beklerdik.Ama emin olun ki ilk genel seçimlerde İYİ PARTİ iktidar olduğunda hizmet anlayışımız sizin bu düşüncenizden çok farklı ve adil olacaktır,bundan emin olun, onun için siz de buyrun bize gelin ve hep beraber İYİ PARTİ'yi iktidar yapalım.
18 yıldır genelde iktidarda olan AKP, yerelde Cumhur ittifakının ortağı MHP'nin iktidar olduğu dönemde Nazilli Belediyesi'ne ve halkına hangi hizmetleri yapmıştır.İsterseniz sizi çok yormayayım ve birkaçını size hatırlatayım.
Nazilli Devlet Hastanesini yıkmak
Nazilli SGK Hastanesini yıkmak.
Nazilli Polis Okulunu yıkmak.
Nazilli Polis Okulunu iptal etmek.
vs.vs.vs.
Bu listeyi daha da uzatabiliriz.
Bize kalırsa siz bu anlayıştan biran önce vazgeçin ve buyrun İYİ PARTİ'ye gelin, İYİ PARTİ'yi iktidara taşıyalım ve hizmet aşkı ile senden benden demeden tüm illerimize, ilçelerimize ve mahallelerize hizmet götürelim.
Durmuş KURAL
AYDIN İL PARTİ SÖZCÜSÜ

Next page

Gazete Yenigün