Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

İşçievleri İlk Turu Geçti

İzmir 1.Amatör Lig Play-Off eleme maçlarında İşçievlerispor, rakibi Gümüldürspor’u ilk yarıda attığı golle 1-0 mağlup etti

İşçievleri İlk Turu Geçti

G Grubunu 3.sırada tamamlayan İşçievlerispor ile H Grubunu 3.sırada noktalayıp Play-Off’lara yükselen iki takım arasında Tire Stadında saat 14:00’de oynanan ve kıyasıya mücadele halinde geçen maçı Buca ekibi 1-0 kazanarak üst tura çıktı. Gümüldürspor ise elenerek Play-Off’lara veda etti.
Mücadeleye hızlı başlayan iki ekipte gol için yüklenirken, İşçievlerispor Jeorge Luiz’in golü ile devreyi 1-0 önde tamamladı. İkinci yarıda karşılıklı ataklardan sonuç gelemeyince İşçievlerispor mücadeleden 1-0 galip ayrılarak üst tura çıktı ve 2.maç hakkını elde etti.
Taraftarlar Takımlarını Yalnız Bırakmadı
Zorlu geçen maça Buca’dan 4 Otobüs dolusu taraftarla gelen İşçievleri taraftarı, 90 dakika takımlarını desteklerken, Gümüldür taraftarı da takımlarını yalnız bırakmadı.
İşçievleri takımının oyuncuları zorlu maçı kazanarak Hastanede yaşam mücadelesi veren Başkan Ersin Gökhan’ın oğlu Atilla Gökhan’a galibiyeti armağan etti.

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

Next page

Gazete Yenigün