Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

İş dünyası İzmir'de buluşuyor

'Kadının Çok Yönlü Güçlendirilmesi Projesi İzmir Toplantısı' 1 Haziran Çarşamba günü Türkiye Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (T&Uum

İş dünyası İzmir'de buluşuyor

'Kadının Çok Yönlü Güçlendirilmesi Projesi İzmir Toplantısı' 1 Haziran Çarşamba günü Türkiye Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (BASİFED), Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) işbirliği ile Ege İhracatçılar Birliği Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.
Açılış konuşmasını EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu'nun yapacağı toplantıda, bölgenin en başarılı girişimcilik hikayesine sahip ve aynı zamanda bölgenin en başarılı iş kadınına ödüller verilecek.

PROJELER KONUŞULACAK

EGİKAD öncülüğünde BASİFED işbirliğinde gerçekleşecek olan 2. Girişimcilik toplantısında kadın girişimcilere yönelik önemli kararlar alacaklarını söyleyen Elmasoğlu, "Kadının ekonomideki yerini tartışacağız. Kadın girişimcilere yönelik önemli projeler masaya yatırılacak. Kadınların iş ve sosyal hayatta daha da ön plana çıkması için neler yapılacağı konuşulacak. Güzel bir toplantı olacağını umut ediyoruz" diye konuştu.
Panelde "Türkiye'de Güçlü Kadın - Güçlü Ekonomi" isimli oturum da düzenlenirken, toplantıya Devlet Eski Bakanı Işılay Saygın, İzmir Valisi Mustafa Toprak ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun da katılması bekleniyor.

Next page

Gazete Yenigün