Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

HUGO BOSS İzmir 20. yılını kutladı

HUGO BOSS Teksil Sanayi çalışanları fabrikanın 20.yılını unutulmaz bir organizasyonla kutladılar. İzmir Serbest Bölgesi’ndeki HUGO BOSS üretim tesisinde gerçekleştirilen organizasyon yaklaşık 4.000 fabrika çalışanı katıldı.

HUGO BOSS İzmir 20. yılını kutladı

Üretim tesisinin bir festival alanına dönüştürüldüğü ve “Hep Beraber” sloganıyla gerçekleştirilen etkinlikte ana sahnede Ege Life ve Çekirdek Kadro grupları şarkılarıyla çalışanları coştururken, bilgi maçı, ve karaoke gibi çeşitli etkinliklerle eğlence tüm gün devam etti.

HUGO BOSS’un en büyük üretim tesisinin 20. yılını kutlamanın gururunu yaşadıklarını belirten HUGO BOSS İzmir Genel Müdürü Joachim Hensch, “Bu özel günü tüm çalışanlarımızla hep beraber kutlamak istedik, bu nedenle bir pazartesi gününü sadece eğlenmeye ayırdık. Bunu hep beraber sonuna kadar hak ettik. Fabrikamız bu geçen süreçte sektörümüzde dünyada örnek gösterilen bir üretim tesisi haline geldi Bu başarıda siz çalışanlarımızın katkısı kuşkusuz en önemli etken. Birlikte nice 20 yıllara” dedi.

HUGO BOSS Tekstil Sanayi, HUGO BOSS Grubu’nun dünyadaki en büyük üretim tesisi olmasının yanı sıra yaklaşık 4000 çalışanı, yıllık ortalama 900 bin takım elbise, 2 milyon gömlek ve 550 bin parça kadın giyim üretimiyle markanın ana üreticisi konumunda bulunuyor. HUGO BOSS’un İzmir’deki üretim tesisi, kurulduğu 1999 yılından bu yana Almanya’daki merkez tarafından üretim becerileri, teknik bilgi ve inovasyon alanlarında Grubun en önemli bilgi kaynaklarından biri olarak kabul ediliyor.

Next page

Gazete Yenigün