Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Halilbeyli yeniden lider

İzmir Süper Amatör Lig Güney Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Halilbeylispor, zorlu Özçamdibispor deplasmanından 4-2 galibiyetle ayrıldı ve yeniden liderlik koltuğuna oturdu

Halilbeyli yeniden lider

Geçen hafta şok bir yenilgi ile liderlik koltuğundan olan Halilbeyli, yakın rakiplerin puan kaybı yaşadığı haftada güçlü ve zorlu deplasmandan 4-2 ayrılarak puanını 28’e çıkarttı ve yeniden liderliği geri aldı.
Karşılaşmanın henüz 1. Dakikası oynanırken, Rıza Özay’ın kaydetti golle 1-0 öne geçen Halilbeyli takımı, 25’de Ömer Kaplan’ın golüne engel olamadı ve 1-1 beraberlik sağlandı. Golden sonra gol arayan Halilbeyli 35.dakikada Furkan’ın kaydettiği golle soyunma odasına 2-1 önde gören Halilbeylispor, ikinci yarıda 52’de Hüseyin Şen skoru 3-1 yapan golün sahibi oldu. Bu golden 1 dakika sonra Uğurcan Erbaş skoru 4-1 yapan golü kaydetti. Mücadelenin son dakikaları oynanırken Özçamdibispor penaltı kazandı. Atışı Ömer Kaplan gole çevirdi ve farkı 2’ye indirdi. Kalan sürede başka gol olmadı ve mücadeleyi konuk ekip Halilbeylispor 4-2 kazandı 28 puanla liderliği geri kaptı. Özçamdibispor ise 16 puanda kalarak haftayı 8.sırada tamamladı.
Yasir Vardar Üzdü
Son dakikalarda baskı kuran ve gol arayan Özçamdibispor’da Yasir Vardar’ın pozisyon sonrası kale arkasındaki direğe çarpması sonucunda kaşı yarıldı ve kaburgasında çatlak oluştu.

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

Next page

Gazete Yenigün