Haberler > Magazin

Yayın Tarihi: 28 Aralık 2020 - 10:17

Zeynep Bastık 'Boş Yapma'yla 2020'nin son hit'ini patlattı

Sözü, müziği ve düzenlemesi Serhat Şensesli'ye ait olan Zeynep Bastık'ın yeni şarkısı 'Boş Yapma' yayınlandığı andan itibaren binlerce izlenme ve beğeni alarak kısa sürede zirveye oturdu.

Mesut VARLIK/YENİGÜN- Sözü, müziği ve düzenlemesi Serhat Şensesli'ye ait olan Zeynep Bastık'ın yeni şarkısı 'Boş Yapma' yayınlandığı andan itibaren binlerce izlenme ve beğeni alarak kısa sürede zirveye oturdu. Çıkardığı şarkılarla trendlere girmeyi başaran Zeynep Bastık, 2020'nin tartışmasız en büyük yıldızlarından biri oldu.İlk olarak cover şarkılarıyla adını duyuran Bastık, Sezen Aksu imzalı ''uslanmıyor bu'' şarkısıyla başladığı ivmeye ''Boş Yapma'yla devam ediyor.

Sözü, müziği ve düzenlemesi Serhat Şensesli'ye ait olan 'Boş Yapma' genç, eğlenceli ve daha da önemlisi akıcı bir şarkı. Sadece 2 dakika 27 saniye süren parçayı dinleyen bir kez daha dinlemek istiyor. Şarkının her saniyesi dolu, akıcı, keyifli. Bastık bu kez 'Boş Yapma' lafıyla gençliği yakalıyor, aksak ritmiyle dinleyeni heyecanlandırıyor.