Haberler > Gündem

Yayın Tarihi: 10 Nisan 2021 - 21:43

Nazilli’de köyler hizmetle buluşmaya devam ediyor

Nazilli’de köyler hizmetle buluşmaya devam ediyor

Nazilli’de köyler hizmetle buluşmaya devam ediyor
Kalkınma kırsaldan başlar anlayışıyla köylerde yatırımlara devam eden Nazilli Belediyesi, Toygar Mahallesi’nde istinat duvarı yapım çalışmalarına başladı. 

Nazilli Belediyesi’ne bağlı ekipler, Toygar Mahallesi’nde yer alan oyun parkı ve fitness alanının çevresine istinat duvarı yapım çalışmalarına başladı. 

82 mahallenin tamamında eksiklerin giderilmesi için yatırımlara hız verdiklerini ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana merkez ve kırsal mahallelerimizdeki eksiklik ve aksaklıkları birlikte çözmek için büyük hassasiyet gösterdik. Mahalle muhtarlarımızın taleplerini göz önünde bulundurduk. Saha ekiplerimiz ciddi bir çalışma yürüttü. Kentimizin hiçbir noktasını ayırmadan, her sokağına sahip çıkarak hizmet ettik. Ekiplerimiz diğer mahallelerimizle eş zamanlı olarak Toygar Mahallemizde istinat duvarı yapılması için çalışmalarına başladı. Kısa sürede tamamlanacak bir çalışmayı mahallemize kazandırmış olduk. İnşallah daha büyük çalışmalarla kentimizin her mahallesine hizmet götürmeye devam edeceğiz” sözlerini kaydetti.