Haberler > Güncel

Yayın Tarihi: 02 Nisan 2021 - 12:13

Kalite ve Lezzetin Yeni Adresi Red Park İnciraltı

Ferah atmosferi ve kaliteli mimari yapısı ile İzmirlilerin yeni buluşma noktası ‘Red Park İnciraltı’ çekiciliğiyle olduğu kadar kalitesiyle de göz dolduruyor. Mutfağında en önemli kuralın lezzetin ön planda tutulması olan Red Park İnciraltı kademeli normalleşme sürecinde de hijyen ve mesafe kurallarına tam uyum ile misafirlerin tercih sebebi oluyor.

Mesut VARLIK / YENİGÜN - İzmir’in en ferah ve en temiz havasına sahip olan İnciraltı’nda bulunan Red Park, doğa ile iç içe olmasının yanı sıra renkli mimarisi ile de dikkat çekiyor. 240 misafir kapasiteli mekan genç ve deneyimli personeliyle de konuklarına rahat edecekleri bir ortam vadediyor.

22 çeşitten oluşan serpme kahvaltısıyla lezzetli sabahlara göz kırpan Red Park aynı zamanda aperatifler, salatalar, ana yemekler ve şefin seçimi günlük tasarımlar ile misafirlerine eşsiz bir gastronomi deneyimi sunarak ister kapalı alanda ister bahçede güler yüzlü bir hizmet anlayışıyla konuklarını ağırlıyor.

COVİD-19 ÖNLEMLERİ

Pandemi günlerinden sonra normalleşme sürecinde de önlemlerini üst düzeye çıkaran Red Park, mekanın iç-dış ve üretim alanlarını her gün dezenfekte ediyor. Personelini her gün önlem açısından kontrolden geçiren işletme yönetimi, eldiven ve maske kullanımını konusunda da tavizsiz hareket ediyor. Mutfak alanında da önlemler her gün gözden geçiriliyor. Bahçenin genişliği de sosyal mesafe açısından konukların gönül rahatlığıyla oturmasını sağlıyor.

Red Park’da dikkat çeken bir sunum da kokteyller. Usta ellerde hazırlanan ödül sahibi kokteyllerden tatmak mekana uğrayanlar için gerçek bir ayrıcalık. Red Park, her mevsimde keyifle zaman geçirilecek bir mekan. Servisten sunuma kadar her konuda kaliteyi görebileceğiniz bir nezih bir durak.