Haberler > Magazin

Yayın Tarihi: 23 Aralık 2020 - 09:41

20 yaşındaki Rana'nın geleceği çok parlak

Yeditepe Üniversitesi Diyetisyenlik Bölümü'nde okuyan Rana Arslanlıoğlu, çocukluğundan beri tiyatro ile ilgileniyor. Küçük yaşta başladığı oyunculukla ilgili uzun süredir ciddi eğitimler alan güzel oyuncu, yapımcıların da dikkatini çekiyor.

Mesut VARLIK/YENİGÜN- Yeditepe Üniversitesi Diyetisyenlik Bölümü'nde okuyan Rana Arslanlıoğlu, çocukluğundan beri tiyatro ile ilgileniyor. Küçük yaşta başladığı oyunculukla ilgili uzun süredir ciddi eğitimler alan güzel oyuncu, yapımcıların da dikkatini çekiyor. Oyunculuk eğitimine '35buçuk akademi' ile başlayan Arslanlıoğlu, Fatoş Koçak, Ercan Özdal ve usta yönetmen Avni Kütükoğlu ile çalıştı.

Oyunculukta başarılı olduğu kadar güzelliği ile de dikkat çeken Rana Arslanlıoğlu, birçok proje ile ilgili teklif aldığını ve henüz değerlendirme aşamasında olduğunu söyledi. 8 yıl profesyonel voleybol oynayan güzel oyuncu, “2 yıl boks yaptım hala tenis, yüzme, binicilik gibi aktivelerle uğraşıyorum, bir dönem eğitim nedeniyle Amerika’da yaşadım. Bu sayede İngilizcem anadilim gibi. Annem İzmirli olduğu için tüm akrabalarım da İzmir'de. İzmir'de büyüdüm ve İzmir’e olan sevgim çok başka” dedi.