Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Göztepe Rotary'de yeni başkan Barış Akyelli

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu’na bağlı Göztepe Rotary Kulübü’nün yeni dönem başkanı Barış Akyelli oldu. Swissotel’de gerçekleşen törene yaklaşık 80 kişi katıldı.

Göztepe Rotary'de yeni başkan Barış Akyelli

Göztepe Rotary Kulübü’nün devir teslim töreni oldukça kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleşti. Dönem boyunca birbirinden değerli konukları kulübünde ağırlayan Aylin Girgin, “İlham Kaynağı Olalım” dönem temasıyla eğitimden kültür sanata kadar insana dokunan pek çok projeyi birlikte gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Aylin Girgin “Yaşamlara dokunan işlere hep birlikte imza attık, destek veren tüm dostlarıma sonsuz teşekkür ediyorum.” diyerek Barış Akyelli’ye de yeni görevinde başarılar diledi.

Barış Akyelli ise, oldukça eski ve köklü bir geçmişe sahip Göztepe Rotary Kulübü’nün bugünlere gelmesinde emeği olan büyüklerini selamlayarak almış olduğu görevi layıkıyla yerine getireceğini ifade etti. Akyelli, “Rotary bugüne kadar yapmış olduğu ve bundan sonra da yapacak olduğu iyi işlerle dünyayı birleştirmeye devam edecek” şeklinde konuştu.

Devir teslim töreni canlı müzik eşliğinde devam ederek pasta kesimiyle sona erdi.

Next page

Gazete Yenigün