Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Gaziemir Gençlik, Liderin Ensesinde

İzmir Süper Amatör Lig Merkez Grubu 17.hafta maçında Gaziemir Gençlik rakibi Ülküspor’u 3-0 mağlup ederek hanesine 3 puanı yazdırdı.

Gaziemir Gençlik, Liderin Ensesinde

Gaziemir Gençlik bu galibiyetle toplam puanını 39’a yükseltirken averajla 2.sırada yerini korurken, Ülküspor 29 puanda kalarak haftayı 6.sırada tamamladı.
Mücadeleye hızlı ve etkili başlayan Gaziemir Gençlik 6.dakikada Mehmet Berke Sarlıca ile net gol pozisyonundan yararlanamadı. Etkili oyununu sürdüren Gaziemir Gençlik Serhat Muhammed Morkoç ile net gol pozisyonunu kaçırdı. Ataklarına devam eden Gaziemir Gençlik 16.dakikada Serhat Muhammed Morkoç’un golü ile 1-0 üstünlüğü yakaladı. Golden sonra orta alanda kıran kırana geçen mücadelede de başka gol sesi duyulmadı ve devre 1-0 Gaziemir Gençliğin üstünlüğü ile tamamlandı.
İkinci devreye de hızlı ve etkili başlayan Gaziemir Gençlik 49.dakikada tekrar sahneye çıkan Serhat Muhammed Morkoç’un golü ile skoru 2-0’a taşıdı. Baskılı ve etkili oyununu sürdüren Gaziemir Gençlik 55.dakikada Yoldaş Geçer ile net gol pozisyonundan yararlanmadı. İstekli oyunu ile göz dolduran Gaziemir Gençlik 71.dakikada 3 gol ile karşılaşmanın yıldızı olan Serhat Muhammed Morkoç’un golü ile skoru 3-0 ‘a getirdi. Mücadelenin diğer kalan dakikalarında başka gol sesi duyulmadı ve Gaziemir Gençlik karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı.
Hakemler: Emre Kargın, Kürşathan  Akın, Ayşe Gacakoğlu
Gözlemci: Satılmış Kavacıklı, Saha Komiseri:  Ahmet Aktem, Sağlık Görevlisi: Zabit Demirtaş
Saat: 13:00
Saha: Atatürk Stadı 1 Nolu yan sahası
Tarih: 09 Şubat 2020 
Ülkü Spor 11’: Can Sonugüler, Berkant Sayın, Mert Kurt, Altuğ Ertürk, İlkay Murat, Fatih Polat, Oğuz Çatak, Tuğrul Bitin, Oğuz Heves, Ferhat Elaltunkara, Barış Adıtatar,
Yönetici: Süleyman Şenol
Gaziemir Gençlik 11’i: Serhat Çağlar, Mehmet Berke Sarlıca, Ramazan Yardımcı, Görkem Karapancar, Ali İhsan Helvacı, Kaan Dinçer, Hasan Haldun Şanlı, Murat Şahin, Ferdi Çalışkan, Yoldaş Geçer, Serhat Muhammed Morkoç
Antrenör: Hüseyin Afacan
Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN
 

Next page

Gazete Yenigün