Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Gazetemiz 15 yaşında!

7 Mart 2005'ten bu yana yayın hayatını ilkeli ve tarafsız şekilde sürdüren Gazeteniz Yenigün, 15. yaşına girmenin gurununu yaşıyor

Gazetemiz 15 yaşında!

İlk sayısı 7 Mart 2005'te yayınlanan Yenigün Gazetesi olarak, 15. yaşına girmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 1 Eylül 2018 tarihinden itibaren yeni yönetimiyle birlikte gücünü artıran gazetemiz, doğru, dürüst, ilkeli, tarafsız ve bağımsızlık gazetecilik anlayışıyla yayın hayatına devam ediyor. Türkiye'nin uygar yüzü Ege'ye ve İzmir'e yakışır bir gazete yapmak için durmadan çalışıyor, okurlarımıza layık olmaya gayret gösteriyoruz. Toplumu doğru bilgilendirmeye, haberleri en hızlı şekilde okurlarımıza ulaştırmaya çalışıyoruz. 

Bu süreçte okurlarımız için neler yaptık? 

Gün geldi çocuk istismarına tepki göstermek için gazetemizin sayfalarını kararttık. Çocuk istismarına karşı sessiz kalmayarak, o çocukların sesi olmaya çalıştık. 
Yine başka bir sayımızda “Kadına yönelik şiddeti en iyi kadınlar anlatır” diyerek gazetemizin manşetini yazı işlerinde görev yapan kadın çalışanlarımıza hazırlattık ve yaşanan şiddet olaylarına tepki gösterdik. Ege'nin ve İzmir'in en güçlü seslerinden biri olarak, kamuoyunu bilgilendirmeye devam edeceğiz.  Bu yolculukta bizleri yalnız bırakmayan ve desteğini bir an olsun esirgemeyen tüm okurlarımıza teşekkür ederiz.

Next page

Gazete Yenigün