;
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Form Fitness Center ile Aydın Özel Başak Koleji arasında protokol

Başak Koleji Kurucu Temsilcisi F. Alp Ayaydın ve Form Fitness Center İşletmecisi Rahim Kabakcı katılımıyla gerçekleşen imza töreni Özel Başak Koleji’nde gerçekleşti. Aydın Başak Koleji öğrencileri, velileri ve çalışanları bir yıl boyunca, Form Fitness Center işletmesi üyelik ve özel ders hizmetlerinden yüzde 15 indirimli olarak faydalanabilecek.

Form Fitness Center ile Aydın Özel Başak Koleji arasında protokol

Başak Koleji Kurucu Temsilcisi Alp Ayaydın imza töreninde "Akademik başarısı yüksek bireyler yetiştirmenin yanında sporcu nesiller yetiştirmek de bizim için oldukça önemli. Bu protokol ile çocuklarımızın burada aldığı eğitimlerine ek olarak farklı kategorilerde de eğitim almalarına olanak sağlıyoruz. İlgisi ve katılım isteği olan velilerimizin ve çalışanlarımızın faydalanmasını önemsiyoruz. Protokolümüz her iki tarafa da hayırlı olsun" şeklinde konuştu.
Form Fitness Center İşletmecisi Rahim KABAKCI ise yaptığı konuşmada, “Pek çok branşta uzman eğitimlerimiz ve eğitmenlerimiz ile Başak Ailesi’ne hizmet vermeye hazırız. Bir yıllık imzaladığımız protokolün hayırlı olmasını ve devamının gelmesini dileriz” diyerek sözlerini noktaladı.

Next page

Gazete Yenigün