Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Foça'da olağan muhtarlar toplantısı yapıldı

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz ve Foça’da görev yapan 16 muhtar, Temmuz ayı içerisinde mahallelerinde yaşanan sorun ve önerilerin tartışıldığı toplantı Foça Belediyesi Denizkent Otel’de bir araya geldi

Foça'da olağan muhtarlar toplantısı yapıldı

 Toplantı; Foça’nın Atatürk Mahallesi Muhtarı Kadri Mutlu, Fevzi Paşa Mahallesi Muhtarı Yalçın Girgin ve İsmet Paşa Mahallesi Muhtarı Fuat Karakuyu, Yeni Foça’nın Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Fatih Mol, Fatih Mahallesi Muhtarı Alpaslan Avcu, Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Mustafa Sabancı, Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi Muhtarı Hüsnü Kocabıyık, Bağarası’nın Hacıveli Mahallesi Muhtarı Mehmet Yücel Tuncel, Kazım Dirik Mahallesi Muhtarı Mevlüt Işık,Koca Mehmetler Mahallesi Muhtarı Yavuz Karaca, Gerenköy’ün Kemal Atatürk Mahallesi Muhtarı Mustafa Ağıl, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı İbrahim Dereli, Yeni Bağarası Mahallesi Muhtarı Cihat Gerihan, Ilıpınar Mahallesi Muhtarı Selçuk Tabaklı, Kozbeyli Mahallesi Muhtarı Arif Ülger ve Yeniköy Mahallesi Muhtarı Hasan Ercan’ın da katılımıyla eksiksiz olarak gerçekleştirildi.
Çevre düzenlemesi, temizlik, alt yapı ve kanalizasyon, su isale hattı çalışmaları ve hali hazırda yapılan yollar üzerine konuşmalarını yapan muhtarlar, vatandaşlardan aldıkları şikayet ve önerileri dile getirdi.
Verimli geçen toplantı sonrası Başkan Gürbüz; ’’ Halkımızın tek beklentisi samimiyet. Bu ölçüde elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız. Büyükşehir Belediyemiz ve vatandaşlarımızın desteğiyle Foçamızın tüm mahallelerini tertemiz yapacağımıza eminim.’’ dedi.

Next page

Gazete Yenigün