;
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Eczacılardan Başkan Soyer'e ziyaret

İzmir Eczacı Odası Başkanı Ecz. Tuncay Sayılkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i makamında ziyaret etti.

Eczacılardan Başkan Soyer'e ziyaret

İzmirli eczacıların meslek ile ilgili dileklerinin konuşulduğu görüşmede standart eczane tabelaları için vergi muafiyeti sağlanması talep edildi. Ziyarette, ilçe belediyeleri ile mutabakata varılan eczane destek elemanı yetiştirme projesi ile ilgili işbirliği dileği de gündeme getirildi. 
Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette; İzmir'deki tüm eczanelerce toplanacak atık ilaçların, yapımı devam eden Büyükşehir Belediyesi tesislerinde ücretsiz imha edilebilmesini için gerekli ön görüşme sağlandı. İzmir Eczacı Odası Başkanı Ecz. Tuncay Sayılkan “Orman yangınları sonrasında güzel İzmir'in yeniden ağaçlandırılması için her türlü kampanyada meslektaşlarım ile birlikte görev almaya hazırız” dedi. Taleplerin olumlu yanıt bulduğu görüşmede İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer, çalışmaların hızla hayata geçeceğini ifade etti.

Next page

Gazete Yenigün