Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Ece Sükan'a Loris Karius pençesi!

Kara Kartal’ın Alman yıldızı Loris Karius, geçtiğimiz hafta bir mekanda gördüğü Ece Sükan’a hayran kaldı. Yakışıklı kaleci, iddiaya göre Sükan’la bir araya gelebilmek için ona ‘Stil danışmanım olur musun?’ teklifi dahi yaptı.

Ece Sükan'a Loris Karius pençesi! Takvim Gazetesi'nin haberine göre Beşiktaş'a imza attığı günden beri özel hayatı ve yakışıklılığıyla da gündemden düşmeyen Alman kaleci Loris Karius hakkında şok bir iddia daha ortaya atıldı. Sosyal medyadan Türk güzellere mesaj attığı haberleriyle gündem olan 25 yaşındaki kaleci, geçtiğimiz günlerde gittiği Soho House'da Ece Sükan'ı gördü. 41 yaşındaki güzel stil danışmanı, model ve oyuncuya hayran kalan Loris Karius, dedikodulara göre Sükan'la tanışmak için seferber oldu.

DETAYLI ARAŞTIRMA...

Devreye yanındaki menajerini sokan Alman kaleci, Ece Sükan hakkında detaylı bilgiler aldı. Sükan'ın stil danışmanı olduğunu öğrenen Loris Karius, menajeri aracılığıyla Sükan'a "Stilim konusunda bana yardımcı olabilir misin?" diyerek teklifte bulundu. İddiaya göre Sükan'dan birlikte çalışma anlamında olumsuz teklif alan Alman kaleci, yine yabancı menajeri aracılığıyla Ece Sükan'a mesajlar göndermeyi sürdürüyor.

OLUMLU YANIT VERMEDİ

Ümit Benan'dan boşandıktan sonra adı kimseyle anılmayan Sükan, Alman kalecinin iş bahanesiyle yaptığı görüşme teklifine olumlu yanıt vermedi.Alman futbolcu, uzak mesafeler nedeniyle ABD'li manken sevgilisi Daniella Grace ile ayrıldı.

Next page

Gazete Yenigün