Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Denizli Valisi Hasan Karahan Ramazan Bayramı Ziyaretlerinde Bulundu

Covid 19 salgınının önlenmesi amacıyla tüm ülkemizde olduğu gibi ilimizde de Ramazan Bayramı süresince uygulanacak olan sokağa çıkma yasağının ilk gününde Valimiz Hasan Karahan halkımızın güven ve huzuru için görevlerinin başında bulunan kamu personelini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Denizli Valisi Hasan Karahan Ramazan Bayramı Ziyaretlerinde Bulundu

İlk olarak 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan burada görev yapan personeller ile bir araya gelerek bayramlarını kutladı. Koronavirüs salgını nedeniyle özverili çalışmalarından dolayı personele teşekkür etti.

Daha sonra İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, halkımızın güven ve huzuru için görevlerinin başında bulunan polis memurları ile bir araya gelerek bayramlarını kutladı.

Çevik Kuvvet ziyaretinin ardından ilimiz Ankara yolu girişinde bulunan güvenlik noktasına giden Valimiz Hasan Karahan, burada da görevli personel ile bir müddet sohbet ederek bayramlarını kutladı.

Ziyaretlerde görevli personele tatlı ikramında da bulunan Valimiz; Güvenlik güçlerimizin gece gündüz demeden bizlerin huzuru ve güvenliği için fedakârca çalıştığını belirterek; “Koronavirüs salgınının tüm dünyayı sardığı şu günlerde ayrı bir sorumlulukla ve fedakarlıkla bu onurlu görevi yerine getiriyorsunuz. Devletimizin, milletimizin huzur ve güvenliği için emek veriyorsunuz. Yapmış olduğunuz hizmetler nedeniyle sizlere minnettarız” dedi.

Ziyaretlerde İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz de Valimiz Hasan Karahan’a eşlik etti.

Next page

Gazete Yenigün