Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın 22 Kasım İzmir Programı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 22 Kasım İzmir programında, açılışlar, toplantılar ve yemek programı ile oldukça yoğun bir gündemi olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın 22 Kasım İzmir Programı

İzmir'in Bornova ilçesinde, Ege Üniversitesi girişinde yapımı tamamlanan Bilal Saygılı Camii, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, 22 Kasım 2019 Cuma günü, saat 12.00’de Cuma namazına müteakip düzenlenecek programla ibadete açılıyor.

Sonrasında Ak Parti İzmir İl Başkanlığına geçerek, burada partililerle bir araya gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, İzmir’de Ak Parti il başkanı Kerem Ali Sürekli’den, gündemde olan İzmir’e dair çalışmalar ve İzmir'in sorunları hakkında bilgi alması bekleniyor.

Ak Parti İzmir İl Binasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gelişi nedeniyle, hazırlıkların sürdüğü gözlemlendi. Ak Parti İl Başkanlığı ve çevresinde güvenlik önlemlerinin artırıldığı ve tüm hazırlıkların tamamlanması için partililerin, Cumhurbaşkanını karşılamak için, hummalı bir çalışma içerisinde olduğu görüldü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, akşam saatlerinde İzmir’in Kiraz ilçesinde, Kiraz Belediyesi tarafından düzenlenecek olan yemeğe katılacak. Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar’dan Kiraz ilçesi ile ilgili bilgiler alması beklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sonrasında Dokuz Eylül Üniversitesi Kiraz Veterinerlik Fakültesi’nin açılışını yapacak.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar’ın aldığı karar ile Kiraz Belediyesi yeni hizmet binası Kiraz Veteriner Fakültesi için tahsis edilmiş ve Kiraz Belediyesi, eski hizmet binasında halen çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

 

Next page

Gazete Yenigün