Haberler > Güncel

Yayın Tarihi: 18 Mayıs 2020 - 08:46

CHP Karşıyaka engellileri unutmadı

CHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla ihtiyaç sahibi engelli ailelerine erzak yardımında bulundu.

CHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla ihtiyaç sahibi engelli ailelerine erzak yardımında bulundu. Önce Karşıyaka’da yaşayan ihtiyaç sahibi engelli aileler tespit edildi, daha sonra erzaklar evlerine teslim edildi.

Erzak yardımının yanı sıra, yaklaşan bayram dolayısıyla şeker, çikolata gibi ikramlarda da bulunuldu. Koronavirüs nedeniyle evlerine kapanan engelliler erken bayram sevincini yaşadı.

“Engellilerin Yanındayız”

CHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı olarak, her zaman engellilerin yanında olduklarını ifade eden İlçe Başkanı Murat Serdar Koç, “Sadece Engelliler Haftası’nda değil, her zaman engelli vatandaşlarımızın yanındayız. Onların sorunlarını dinliyoruz, çözüm önerilerimizi sunuyoruz. Özellikle koronavirüs salgınında dayanışmanın önemi daha da arttı. Bunun bilinciyle hareket ediyoruz. Bu etkinlikte emeği geçen tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu tür etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz” diye konuştu. - Doğukan Fikri FİDAN