Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün
Yenigün

Caner Erkin ile Asena Atalay'ın davasında hakim çileden çıktı!

Asena Atalay ve Caner Erkin'in çocuklarının velayeti için açtıkları davada, tartışma çıktı.

Caner Erkin ile Asena Atalay'ın davasında hakim çileden çıktı!

HAKİM: "BU DAVA ÇOCUK REŞİT OLANA KADAR SÜRER…"

Hürriyet'in haberine göre taraflar arasında sık sık tartışma çıkınca mahkeme hakimi, "Siz böyle yaparsanız bu dava çocuk reşit olana kadar sürer" dedi. Asena da "Keşke reşit olana kadar sürse de Caner korkudan iki hafta da bir oğlunu görse" dedi.

TARTIŞMA ÇIKTI… ASENA: "BU DAVA PARA DAVASI DEĞİL…"

Caner'in avukatları da Asena'nın kardeşi Alican Atalay hakkında savcılığa sahte çek düzenlemek ve dolandırıcılık suçundan, Caner'in suç duyurusunda bulunduğunu belirterek tanıklığını kabul etmediklerini söyledi. Bunun üzerine Asena Atalay yüksek sesle, "Bu dava çocuk davası. Para davası değil. Caner gelip davasına sahip çıksın" diyerek tepki gösterdi. Mahkeme hakimi de kürsüyü yumruklayarak tarafları susturamaya çalıştı. Ancak tarafların bağırarak kavga etmeleri üzerine hakim mahkeme salonunu terk etti.

"SİZİ TUTUKLAMA YETKİM VAR"

Tarafların tartışmayı bitirmesi üzerine hakim, taraflara nasihatte bulunarak, "Sizi tutuklama ve bir hafta yatırma yetkim var. Ama gestapo gibi yargılama istemiyorum. Ben magazini bilmem, hakimim. Kararlarımla konuşurum. Asena anne olarak hisleriyle konuşuyor. Ama avukatlar saygılı olma" dedi.

HABERİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!..

Next page

Gazete Yenigün