Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Bornova’da mutluluğun paylaşımı

Kentteki tüm kurumlar ve sivil toplum toplum kuruluşları işbirliği içinde projeler üreten Bornova Belediyesi’nin sosyal alanda yaptığı çalışmalar gençler için de örnek oldu. İzmir Türk Koleji Anadolu Lisesi öğrencileri düzenledikleri kampanya çerçevesinde topladıkları, oyuncak, kıyafet ve kırtasiye malzemelerini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılması için Bornova Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yetkililerine teslim etti.

Bornova’da mutluluğun paylaşımı

Topladıkları eşyaları kampanyaya destek veren arkadaşlarını da temsilen Bornova Belediyesi’ne teslim eden 12. sınıf öğrencileri; Melisa Melek Akyıldız, Dora Bakış, Olcan Şatafoğlu duygularını; “İhtiyaç sahibi kardeşlerimizin yüzlerinin gülmesi en büyük dileğimiz. Bizler çok mutlu olduk. Umarız onlar da olur” sözleriyle dile getirdi.

Bornova Belediyesi’nin bu tip yardımları “Veren eli alan elin görmemesi” anlayışıyla gerçekleştirdiklerini kabul ettiğini ve ihtiyaç sahiplerini ulaştırdığı vurgulayan Bornova Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurhan Pişkin ise kampanyaya destek olan tüm öğrencilere teşekkür etti.

Next page

Gazete Yenigün