Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Birlikte olunca her şey yolunda

Uğur Soğutma, her yıl geleneksel olarak düzenlediği bayiler toplantısını Titanic Deluxe Belek Otel’de gerçekleştirdi.

Birlikte olunca her şey yolunda

“Birlikte Olunca Her Şey Yolunda” konseptli ve bu sene 12-13-14-15 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen bayiler toplantısında  bayilerle 2020 yılının hedefleri paylaşıldı.
Organizasyona Türkiye’nin dört bir yanından 600’e yakın bayi sahipleri ve aileleri katıldı. 
Açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Talip TAKMAKLI’nın yaptığı toplantıda, Pazarlama Grup Yöneticisi Ahmet AYSAN ve Yurt içi Satış Koordinatörü Erdoğan Ulaş söz aldı. Konuşması sırasında Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Talip TAKMAKLI “Amacımız sizlerden de gelen  talepler doğrultusunda  ürün  yelpazemizi  zenginleştirmek  ve satışlarımıza  pozitif  katkı  sağlayacak olanakları siz  değerli bayilerimize ve  tüketicilerimize sunmaktır. Bu çerçevede, 2020  yılı  için  ilk  adımımızı  Toshiba markalı  ürünlerin  lansmanını  yaparak atıyoruz.” diyerek sürpriz açıklamada bulundu. Ayrıca, toplantılarda Yurt İçi Satış Koordinatörü Erdoğan ULAŞ yaptığı konuşmalarda 66 yıllık firma kültürü ve mirasından bahsetti. 
Uğur Soğutma’nın 2020 ürünlerinin sergilendiği bayi toplantısında, ürünler ve fuaye alanı bayiler tarafından büyük ilgi topladı. Bayiler, aileleri ve Uğur çalışanlarının katıldığı gala gecesinde sahne alan Sinan Özen herkese güzel bir gece yaşattı.

Next page

Gazete Yenigün