Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Bergama Belediyespor'da yeni dönem

Bergama Belediyespor Olağan Üstü Kongresi yapılarak yeni yönetim belirlendi. Bergama Belediyesi Meclis Salonu’nda üye çoğunluğunun katılımıyla gerçekleştirilen kongrede Bilir Altay Bergama Belediyespor’un yeni başkanı seçildi.

Bergama Belediyespor'da yeni dönem

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrenin açılış konuşmasını Bergama Belediyespor Kulübü Başkanı Süleyman Türkoğlu gerçekleştirdi. Başkan Türkoğlu’nun konuşmasının ardından divan başkanı ve katipleri oy birliği ile belirlendi. Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’nun divan başkalığında, yönetim kurulunun 2018 yılı faaliyet raporu, denetim raporu, bilanço ve tahmini bütçenin okuması, ibrası ve gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından yeni yönetim ve denetim kurulu oylandı. Yapılan açık oylama sonucu divana sunulan tek yönetim listesi ile Bilir Altay Bergama Belediyespor Kulübü’nün yeni başkanı seçildi. Yeni yönetimin önerisi üzerine gerçekleşen oylama ile Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu kulübün onursal başkanı seçildi. 
BAŞKAN KOŞTU; İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR 
Kongre’de konuşan Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, “ Bugün kentimiz için önemli bir gün. Bergama Belediyespor sadece bölgemizin değil ülkemizdeki önemli takımlardan, hatırları olan bir takım. Bergama Belediyespor zor günler yaşamış olabilir. Ama bundan sonra böyle olacak diye bir şey yok. Takımımızı ve kulübümüzü el ele,  gönül gönüle vererek güzel yerlere taşıyabiliriz. Kulübümüz bünyesinde değişik branşlarda çocuklarımızı yetiştireceğiz ve Belediyespor’u çok güzel yerlere getireceğiz. İnanmak başarmanın yarısıdır.  Bir Bergamalı olarak Belediyespor’un her daim arkasında olacağımı ve gece gündüz yanında olacağımızı belirtmek istiyorum” dedi. 
 

Next page

Gazete Yenigün