Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’ı Ziyaret Ettik.

Nazilli belediyespor maçı için bayrağını al gel...

Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’ı Ziyaret Ettik.

Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’ı Ziyaret Ettik


Nazilli Belediyesporumuz, Nazilli Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kulüp Başkanımız Özgen Türker, Yöneticilerimiz, Teknik Ekibimiz ve Futbolcularımızın gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Nazilli Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’a Atkı ve forma hediye ettik ve hafta sonu oynanacak olan Yomra spor karşılaşmasına davet ettik.


Konuşmalar ve karşılıklı fikir alışverişlerinin bulunduğu ziyarette, Teknik Direktörümüz Ahmet Yavuz yaptığı konuşmasında; ’Sizi yanımızda görmek bize gurur veriyor. İnanılmaz bir oyuncu grubumuz var. Hepsi fedakârlık yapıyor ve büyük bir özveriyle ellerinden geleni yaptılar. İnşallah son tünele girdik. Bu noktada sizi de yanımızda görmeye ihtiyacımız var. Antrenörlük hayatımda 13'üncü yılımın içindeyim. Böyle bir takım görmedim. İnanılmaz bir oyuncu grubuyla çalışıyorum. Benim işimi kolaylaştırdılar. Bu saatten sonra da kenetlenme zamanı. Tabi ki hatalarımız da oldu. Hem bizim hem oyuncularımızın. Şu dört maçta hataları bırakıp bir aile gibi kenetlenebilirsek ne mutlu bize. Biz içeride bir aile olduk zaten siz de bu ailenin bir büyüğü olarak bize katılır, destek olursanız seviniriz. Bunun sözünü de vermiştiniz zaten. ’diyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.Kulüp başkanımız Özgen Türker yapmış olduğu konuşmasında ise ’’Öncelikle Nazilli Belediye Başkanlığının hayırlı olmasını diliyorum. Kulübümüz hakkında şunları belirtmeliyiz kulübümüz sadece bir Futbol takımı değil Basketbol, voleybol güreş gibi değişik spor dallarında faaliyet gösteren bir kulüp. Ancak geçtiğimiz sezon futbol takımımız istemediğimiz sonuçlar neticesinde lig düştü ama biz bu sene yeni bir yapılanmayla şampiyon olmak istiyoruz. Futbol takımımız 23 maçtır yenilgi yüzü görmüyor. Türkiye Liglerindeki rekoru her hafta geliştirerek kırıyoruz. Bu sezon bizim kırdığımız rekoru kırabilecek takım yok. Bu gurur da oyuncularımız ve hocalarımız sayesinde oldu. Mağlubiyet nedir onu unuttuk. Kafamız hiç öne eğilmedi. Sadece Hekimoğlu maçında sorun yaşadık. Bizim oyuncularımız çok istedi. Hiç oyunu çirkinleştirmedik. Yerlerde yatmadı oyuncularımız. Fair play ölçüsünde mücadele ettiler. Rakip bir beraberlik sağladı. Sonrasında da tiyatro izledik. Ben bu yaşıma geldim ilk defa böyle bir şey gördüm. Belki erken olacak ama biz averajla değil 4'te 4 yaparak puan farkıyla şampiyon olacağımıza inanıyorum. ’dedi. Futbolcularımız adına da bir konuşma yapan Takım Kaptanımız Zafer Özden Nazilli Belediye başkanımız Kürşat Engin Özcan’a hayırlı olsun dileklerini iletirken.’’ Seçimi kazandıktan sonra ilk ziyaretinizi hasta olmanıza rağmen bizlere yapmanız bizleri onurlandırmış, gururlandırmıştır. Ben ve takım arkadaşlarımız yapmamız gerekenin farkındayız inşallah sizlerinde desteğiyle buraya yapacağımız bi dahaki ziyaretimizi şampiyon takım olarak yapacağız. ‘’dedi.


Nazilli Belediyespor Şehrimizin En Önemli Markalarından Biridir ve Hep Birlikte Başaracağız


Ziyaretleri dolayısıyla Nazilli Belediyespor Başkanı ve Yönetim Kurulu, Teknik Ekip ve Fubolculara teşekkür eden Nazilli Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan, Nazilli Belediyesporun şehrin spor ve sosyal hayatına çok önemli katkılar yaptığını dile getirerek, “Şehrimizin en önemli markası haline gelen Takımımız, geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edecektir. Takımımızın ligde kalan son 4 maçını da kazanarak şampiyon olarak önümüzdeki yıl 2. ligde yoluna devam edeceğine olan inancımız tamdır. Futbol teknik bir iş. Her açıdan tekniği bilmek gerek. Kendi mesleğimden örnek verecek olursam avukatlık da teknik bir iştir. Biri gelip bir şey anlattığı zaman 'çok biliyorsan gel sen yap' derim. Her işi bilen kişinin yapması lazım. Uzmanlarına teslim etmek lazım. Bizim için en doğrusu da bu. Kaldı ki futbol üst düzey profesyonellik gerektiren bir iş ve bu noktaya kadar gelmişsiniz. Ben de meclis üyelerim de Nazilli halkı da size inanıyor ve güveniyor. Bu kadro bunu başaracaktır, hep birlikte başaracağız diye düşünüyorum. Bu vesileyle hafta sonunda kendi evimizde oynayacağımız Yomra spor karşılaşmasında yanınızda olacağımı ve tüm Nazilli’li hemşerilerimizi kalan son 4 karşılaşmada takımımıza destek olmaya ve hafta sonu da tribünlere bekliyoruz’ ’dedi.


Next page

Gazete Yenigün