Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Bayraklıspor'dan gol yağmuru

İzmir 1.Amatör Lig B Grubu 18.hafta maçında Bayraklıspor evinde konuk ettiği Mavişehir 79 Yıldız Spor’u 8-1 mağlup etti. Bayraklıspor toplam puanını 32’ye yükselterek haftayı 2. sırada tamamlarken, Mavişehir 79 Yıldız Spor toplam 11 puanda kalarak 10. Sırada kaldı.

Bayraklıspor'dan gol yağmuru

Mücadeleye etkili ve hızlı başlayan Bayraklıspor 7.dakikada Gökhan Kılınç’ın golü ile 1-0 üstünlüğü yakaladı. Bu golden sonra baskısını artıran Bayraklı Spor 14.dakikada Yusuf Duman, 17.dakikada Onurcan Or, 18.dakikada Gökhan Kılınç, 24.dakikada Mehmet Işık, 30.dakikada tekrar Mehmet Işık’ın golleri ile ilk devreyi 6-0 önde tamamladı.

İkinci devreye de hızlı ve etkili başlayan Bayraklıspor 55.dakikada Arda Kıca ile skoru 7-0’a taşıdı. 61.dakikada Mavişehir 79 Yıldız Spor kazandığı penaltı vuruşunda Ertuğrul Anar gole çevirerek skoru 7-1’e getirdi. Baskılı oyununu sürdüren Bayraklıspor 69.dakikada Thamsanca Khumalo’nın golü ile 8-1 öne geçmeyi başardı. 78.dakikada Mavişehir 79 Yıldız Spor da Erkan Altınalp Kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı ve takım arkadaşlarını yalnız bıraktı. Mücadele Bayraklıspor’un 8-1 üstünlüğü ile tamamlandı ve şampiyonluk yolunda önemli bir galibiyet aldı.

Hakemler: Çağrı Türker, Ertaç Kuşku, Kamil Berkay Tınaş

Gözlemci: Tayfun Akkar, Saha Komiseri: Mehmet Şerif Yusma, Sağlık Görevlisi: Şuayp Akbulut

Saat: 13:00

Saha: Bayraklı Şehit Ümit Boz sahası

Tarih: 11 Ocak 2020

Bayraklıspor 11’i:Tolga Bayraktar, Erhun Demir, Mehmet Alkan, Tolga Karçığa, Burak Gümüş, Mehmet Işık, Thamsanca Khumalo, Onurcan Or, Gökhan Kılınç, Arda Kıca, Yusuf Duman

Teknik Sorumlu:  Cihan Demir

Mavişehir  79 Yıldız 11’i: Efe Kaya, Çağrı Şener, Efe Açay, Bilgin Özraş, Atakan Altunkaynak, Ahmet Duran, Berk Kurtuldu, Erkan Altınalp, Emre Aydemiz, Ertuğrul Anaz, Kaan Aktan

Teknik Sorumlu: Yüksel Öğretim

Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN

Next page

Gazete Yenigün