Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün
Yenigün

Başkan Özcan, özel sporcuları tebrik etti .

Başkan Özcan, özel sporcuları tebrik etti .

Başkan Özcan, özel sporcuları tebrik etti

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 2019 yılı Özel Sporcular Federasyonu 1. Bölge Yarışlarında dereceye giren öğrencileri makamında ağırladı. 

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 2019 Yılı Özel Sporcular Federasyonu 1. Bölge Yarışlarında dereceye giren 4 engelli öğrenciyi makamında ağırlayarak tebrik etti.

Öğrencilerle tek tek ilgilenen Başkan Özcan, “Gülle atmada bölge şampiyonumuz Feride Karaçay, 200 metre koşuda ve uzun atlamada bölge şampiyonumuz Ömer Seven, masa tenisinde bölge şampiyonumuz Turan Dokuzoğlu ve güreşte il birincimiz Barış Çiğdem’i kutluyorum. Başarmak için hiçbir engelin olmadığını bizlere en güzel şekilde gösterdiler. Kendilerini ve onları yetiştiren ailelerini tebrik ediyorum” diye konuştu.

Nazilli Belediyesi olarak her zaman engellilerin destekçisi olacaklarını söyleyen Başkan Özcan, “Önümüzdeki yıllarda çocuklarımızın daha büyük başarılar alacağına inanıyorum. Bizler her zaman onların yanındayız. İnanç ve azmin önünde hiçbir engel duramaz. Bunu bizlere aldıkları madalyalarla kanıtladılar” dedi. 


Next page

Gazete Yenigün