Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Başkan Özcan, can dostlarımızı unutmadı.

Yiyecek bırakarak bu günlerde hayvanların da aç kalmaması sağlanacak dedi.

Başkan Özcan, can dostlarımızı unutmadı.

Başkan Özcan, can dostlarımızı unutmadı
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, şehrin iç ve dış noktalarına sokak hayvanları için oluşturulan alanlara mama bıraktı.İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk ve Nazilli Hayvanseverler Derneği Başkanı Mehmet Gürkan Tığoğlu ile birlikte ilçe merkez ve dışında oluşturulan mamalıkları inceleyen Başkan Kürşat Engin Özcan, can dostlar için mama bıraktı.

YİYECEK BIRAKTILAR
Koronavirüs tehlikesi nedeniyle dükkanların kapalı olduğu ve vatandaşların evlerinden çıkmadığını hatırlatan Başkan Kürşat Engin Özcan, ülkenin içinde bulunduğu zor günlerde sokak hayvanlarının unutulmaması gerektiğine dikkat çekti. Nazilli Belediyesi tarafından daha önce şehrin farklı noktalarına yerleştirilen mama istasyonlarının yanı sıra, kentin dış noktalarına da sokak hayvanları için yiyecek bırakıldı.

"HAYVANSEVERLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM"
Tüm il ve ilçe belediyelerinin bu konuda hassasiyet göstermesi gerektiğini ifade eden Özcan; "Halk sağlığını korurken diğer canlıları da unutmamak gerekiyor. Sokak hayvanlarımızı her yerin kapalı olduğu bugünlerde yalnız bırakmıyoruz. Hayvanseverlerimizle birlikte şehrin dış noktalarına da yönelen can dostlarımıza mamalarını bıraktık. Bu güzel organizasyona katkı koyan ilçe başkanım Cihat Öztürk'e, dernek başkanımız Mehmet Gürkan Tığoğlu'na ve tüm hayvanseverlere teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Next page

Gazete Yenigün