Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Başkan Erol kavşak sözü aldı

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, AK Partili Aydın milletvekilleriyle birlikte ziyaret ettiği Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tutaş’tan Organize Sanayi Bölgesi için kavşak sözü aldı.

Başkan Erol kavşak sözü aldı

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, ilçede yapımı devam eden Organize Sanayi Bölgesi (OSB) kavşak ve trafo sözü aldı. AK Parti Aydın milletvekilleri Mustafa Savaş ve Metin Yavuz ile bir araya gelerek OSB için taleplerini ileten Başkan Erol, milletvekilleri aracılığıyla ilk olarak Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tutaş’ı ziyaret ederek Aydın-Denizli Karayolu’ndan OSB'ye giriş sağlayacak sığınmalı kavşak sözü aldı. Heyet daha sonra TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu ile bir toplantı gerçekleştiren Erol, trafo merkezinin de sözünü aldı.

“ALT YAPI İNŞAATINA BAŞLAYACAĞIZ”
Buharkent Organize Sanayi Bölgesi’nin yapımının hızla devam ettiğini ifade eden Başkan Erol, “Önümüzdeki aylarda altyapı inşaatına da başlayacağız. Kurumlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Milletvekilimiz Metin Yavuz, Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tutaş, TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu’na minnetlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Next page

Gazete Yenigün