Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Başkan Arda'dan sert çıkış

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, şahsi hesabından yaptığı açıklamada, "Kimseyi dil, din, ırk gibi insanlık dışı ayırımlarla yaftalamadan Gaziemir için el ele verdik çalışıyoruz, çalışacağız" diye konuştu

Başkan Arda'dan sert çıkış

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda şahsi sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Son dönemde şahsına ve Gaziemir Belediyesi'ne yapılan karalama çalışmaları olduğunu dile getiren Arda, "Kimseyi dil, din, ırk gibi  insanlık dışı ayırımlarla yaftalamadan Gaziemir için el ele verdik çalışıyoruz, çalışacağız" dedi. 

İşte o açıklamaların tamamı:

Bir süredir sosyal medyada paylaşılmakta olan ve belediyemiz çalışanlarına, özellikle başkan yardımcılarıma, yönelik paylaşımları hayretle okumuş bulunuyorum.

Belediyemizle uzaktan yakından ilgisi olamayacak bir konunun, akıl ve mantığa sığmayacak şekilde belediyemiz personeline yönlendirilmesini esefle kınıyorum. Kimseyi dil, din, ırk gibi  insanlık dışı ayırımlarla yaftalamadan Gaziemir için el ele verdik çalışıyoruz, çalışacağız.

Yaptığımız çalışmaları gölgelemekten başka hiçbir amaca hizmet etmeyen bu paylaşımlara itibar edilmemesini, hukuki zeminde gerekli cevabın verileceğini  kamuoyunun bilgisine sunarım. 

Next page

Gazete Yenigün