Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Başkan Ali Atlı’dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Ramazan Bayramı sebebi ile kutlama mesajı yayınladı. Başkan Atlı mesajında toplumsal birlikteliğin önemine vurgu yaptı.

Başkan Ali Atlı’dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Ramazan Bayramı sebebi ile yayınladığı kutlama mesajında toplumsal dayanışmanın önemine vurgu yaparak “Bu sene Covid-19 salgını nedeni ile zor bir döneme denk gelse de bu durum Ramazan Bayramının toplumsal dayanışma bilinci ile kutlamamıza engel değildir. Bizler bu bayram birbirimizden uzakta olsak dahi, kalplerimiz hep birlikte atacaktır” dedi.

Başkan Ali Atlı mesajına devamla “Ortak duygu ve düşüncelerimizin en üst seviyede yaşandığı bayram günlerinin hümanist ve hoşgörülü ruhunu yılın birkaç günü ile sınırlı tutmayarak, toplumsal hayatımızın tüm evrelerinde yaşayabilmeliyiz. Bizlere çok önemli kazanımlar sağlayacak, pek çok toplumsal sorunumuz daha kolay çözülecek olan bu birlik ve dayanışma ruhudur.

Babadağ Belediyesi olarak sadece özel günlerde değil, hemşehrilerimizin bize ihtiyaç duydukları her gün ve saatte bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bu zor günleri birlikte atlatacak, yarınları el birliği ile inşaa edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; Tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayramını kutlarken, sağlık ve mutluluk içinde bir bayram geçirmelerini temenni ederim. Bu vesile ile bayram günlerinde evlerimizde kalarak sevdiklerimizi riske atmamamız gerektiğini hatırlatmak isterim” dedi.

Next page

Gazete Yenigün