Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Balçova ile Bayındır yenişemedi

İzmir Süper Amatör Lig Güney Grubu Da Balçova Belediye Termal evinde konuk ettiği Bayındır Spor ile berabere kaldı

Balçova ile Bayındır yenişemedi

2019-2020 sezonun ikinci devresinin ilk maçında Balçova Belediye Termal, güçlü rakibi Bayındırspor ile 0-0 berabere kalarak hanelerine birer puanı yazdırdılar.
Karşılaşmaya hızlı ve baskılı başlayan Bayındırspor girdiği net gol pozisyonlarını değerlendiremedi. Bayındır 26. dakikada net golü kaçırdı. Tefik Demir’in ortasında Göksel Yaman net gol pozisyonunu değerlendiremedi. Mücadelenin 20.dakikasından sonra baskısını ortaya koyan Balçova Belediye Termal 33.dakikada Mustafa Varlı ile net gol fırsatından yararlanamadı. İlk devrede iki ekipte gol pozisyonlarını değerlendiremedi ve soyunma odasına 0-0 beraberlikle girdiler. 
İkinci devreye iki ekip de baskılı başlarken 56.dakikada Bayındırspor’da Mehmet Küçükoğlu’nın açtığı ortaya Hasan Aykılıç istediği vuruşu yapamayınca öne geçme şansını kaybetti.
58.dakikada Bayındırspor’da Ercan Engin Kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı ve takım arkadaşlarını yalnız bıraktı.  75.dakikada Balçova Belediye Termal Tolga Cevher ile öne geçme fırsatını değerlendiremedi. Kalan sürede iki ekipte yakaladıkları pozisyonları değerlendiremeyince zorlu geçen maç 0-0 sona erdi ve birer puanı hanelerine yazdırdı.
Alınan bu sonuçla Bayındırspor Puanını 25’ çıkararak maç fazlası ve averajla liderliğe yükseldi. Balçova Belediye Termal de puanını 19’a çıkarttı.

Hakemler: Mustafa Berkay Çukur, Cem Düzgülsen, Emir Faruk Gürler
Gözlemci: Cemalletin Polat, Saha Komiseri: Volkan Karaca Akdoğan, Sağlık Görevlisi: Ahat Doğu Karakurt
Saha: Balçova ilçe stadı
Saat: 14:00
Tarih: 04.Ocak. 2020 
Balçova Belediye Termal 11’i: Salih Menteş, Mustafa varlı, İsa Yayla, Hamdican Altay, Emre Aslan, Ahmetcan Erdoğan, Tolga Cevher, Kadir Burak Akçay, Serkan Şahin, Mert  Zafer Aydın, Kaan Akman
Teknik Sorumlu: Erhan Erişgin
Bayındır Spor 11’i: Hasanalp Durak, Mehmet Küçükoğlu, Ercan Engin, Osman Can Yurteri, Tuğbey Şen, Yüksel Babayiğit, Hasan Aykılıç, Yasin Yılmaz, Göksel Yaman, Ogün Bulut, Tefik Demir
Teknik Sorumlu: Dilek Uzan
Haber ve Fotoğraf: Rıza SAVURGAN
 

Next page

Gazete Yenigün