Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Bahçelievler'den gol yağmuru

İzmir 1. Amatör Lig B Grubunda mücadele eden Bahçelievlerspor, rakibi Yeşiltepespor’u 9-2 mağlup etti ve hanesine 3 puan daha yazdırdı

Bahçelievler'den gol yağmuru

Karşılaşmanın 20. Dakikasında Kazım Sargın’ın pasını Ersagun Karaman golle sonuçlandırdı ve takımı Bahçelievlerspor’u 1-0 öne geçirdi. Bu golden 5 dakika sonra Bahçelievler takımında Yunus Emre ceza alanı içinde düşürüldü ve karşılaşmanın hakemi penaltı noktasını gösterdi. Atışı Utku Şener gole çevirince skoru 2-0’a getirdi. 35’de Ersagun Karaman, kaptığı topu Utku Şener’e iletti. Utku’nun Kazım Sargın’a gönderdiği pas, filelerle buluştu ve skor 3-0 Bahçelievler lehine oldu. İlerleyen dakikalardan Ersagun Karaman yeniden sahneye çıktı ve pasını Kazım’a aktardı.  Kazım skoru 4-0’a getiren golün sahibi oldu. İlk yarının son dakikasında Yeşilyepespor Kamil Yılmaz ile gol buldu ve devreyi Bahçelievler takımı 4-1 önde tamamladı. 
İkinci yarıda baskılı futbolunu sürdüren Bahçelievler takımı Kazım Sargın’ın golü ile 5-1 öne geçmesine rağmen, 51’de Uğurcan’ın golüne engel olamadı ve maçta 5-2 ev sahibi ekibin üstünlüğü devam etti. İlerleyen dakikalarda Efecan Uncu, Yunus Emre Bozalan(penaltıdan), Utku Şener ve maçın yıldızı olan Ersagun Karaman’ın kaydettiği gollerle mücadeleyi Bahçelievlerspor 9-2 kazanarak altın değerinde 3 puanı daha hanesine yazdırdı.  Bahçelievlerspor aldığı bu galibiyetle 13 puana ulaşırken haftayı 7. Sırada tamamladı. 

Next page

Gazete Yenigün