;
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Ayrancılar Play-Off’lara Bileniyor

İzmir 1. Amatör Lig H Grubunda Play-Off hesapları yapan Ayrancılar Gençlik, kendi sahasında konuk ettiği Urla Belediyespor’u 6-0 gibi net bir skorla geçmesini bildi

Ayrancılar Play-Off’lara Bileniyor

Aldığı galibiyetle 39 puana ulaşan ve 3.sıradaki yerini koruyan Ayrancılar Gençlik takımı, Play-Off hesaplarını sürdürdü.
Karşılaşma öncesi 24 Ocak 2020 tarihinde Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem nedeniyle hayatlarını kaybeden vatandaşlarımızı yaad etmek adına iki ekipte TFF’nin talimatlarına uyarak 1 dakikalık saygı duruşu gerçekleştirdi.
Mücadeleye hızlı ve etkili başlayan Ayrancılar Gençlik, 12’de usta golcüsü Nedim Burak Yıldırım’ın golü ile 1-0 öne geçti. İlerleyen dakikalarda baskısını arttıran Ayrancılar takımı 34’de Barış’ın golü ile ilk yarıyı 2-0 önde tamamladı.
İkinci yarıda skor avantajını elinde tutan Ayrancılar Gençlik, 70’de maçında yıldızı olan Nedim Burak Yıldırım’ın kaydettiği golle 3-0 öne geçti. 6 dakika sonra Berkay Yöyen skoru 4-0 yapan golün sahibi oldu. Karşılaşmanın son dakikalarında 87’de Nedim Burak Yıldırım ve 89’da ise Mehmet’in golleri ile 6-0 galip gelen Ayrancılar Gençlik takımında Nedim Burak Yıldırım attığı 3 golle Hat-rick yaptı ve maçında yıldızı oldu. 
Haftaya Selçuk Efes takımına konuk olacak olan Ayrancılar Gençlik, galip gelmesi durumunda Play-Off’ları tam anlamı ile garantileyecek.

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN
 

Next page

Gazete Yenigün