;
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Aynada Ata ile göz göze geldiler

Efes Selçuk Belediyesi, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 81.ölüm yıldönümünde oldukça anlamlı bir anma afişi hazırladı.

Aynada Ata ile göz göze geldiler

Efes Selçuk Belediyesi, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 81.ölüm yıldönümünde oldukça anlamlı bir anma afişi hazırladı. İlçenin birçok noktasında yer alan billboardlardaki aynalı görsele yaklaşan ve aynada Atatürk ile göz göze geldiğini  gören vatandaşlar, o duygulu anları dakikalarca yaşadılar.


Yaşlısı, genci, kadını, erkeği ve en önemlisi de geleceğimiz olan çocukların dikkatini çeken Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün billboardlardaki aynalı görseli ile fotoğraf çektiren vatandaşlar, çektikleri fotoğrafları sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmediler. Aynalı görsele yaklaşan ve Atatürk'ün silueti ile göz göze gelenler, Ulu Önder’in; "Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kâfidir" sözlerini okuduktan sonra Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel'in "Hala yaşıyorsun" cümlesi ile daha anlamlı kılınan bu görselin karşısından dakikalarca ayrılmadılar.  Vatandaşlar, böyle duygulu bir görseli ilçe halkı ile buluşturan Başkan Sengel'e teşekkür ettiler.

Next page

Gazete Yenigün