Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Aydın'nın Sultanları Beylikdüzü'nü Rahat Geçerek Liğe Sağlam Bastı.

Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleşen maçta Aydın’ın Sultanları, rakibi Beylikdüzü Voleybol İhtisas’ı 3-0’lık skorla rahat geçti

Aydın'nın Sultanları Beylikdüzü'nü Rahat Geçerek Liğe Sağlam Bastı.

AYDIN'IN SULTANLARI BEYLİKDÜZÜ’NÜ RAHAT GEÇTİ     
 
     Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı misli.com Sultanlar Ligi'ndeki beşinci maçında evinde Beylikdüzü Voleybol İhtisas ile karşılaştı.

Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleşen maçta Aydın’ın Sultanları, rakibi Beylikdüzü Voleybol İhtisas’ı 3-0’lık skorla rahat geçti.

Aydın’ın Sultanları set vermeden maçı aldı
Yedek ağırlıklı bir kadro ile mücadele eden Aydın’ın Sultanları, maçın ilk setini 25-18 önde tamamlandı. İkinci sette de rahat bir oyun ortaya koyan Sultanlar, 25-13 ile kazandı. Aydın’un Sultanları maçın son setinde ise maça ağırlığını koyan 25-8 gibi farklı bir skorla tamamlayarak maçı set vermeden 3-0 gibi net bir skorla kazanmayı bildi. Aydın BBSK bu galibiyetle ligin beşinci maçında üçüncü galibiyetini almış oldu.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ligde üst sıraları zorlayan bir ekip olarak Aydın’ı gururla temsil ettiklerini belirterek teknik heyet ve sporculara tebriklerini iletti.
 
 
 

Next page

Gazete Yenigün