Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Aydın Chp Milletvekili Bülbül ADÜ Rektörlüğü tarafından engellenmesine tepki gösterdi

AKP, CHP’li Belediyelerimizin hizmetlerini engelleyerek gidişini geciktirmeye çalışmasın. Bu, boşa bir çabadır.’’ ifadelerini kullandı

Aydın Chp Milletvekili Bülbül ADÜ Rektörlüğü tarafından engellenmesine tepki gösterdi

AKP, CHP’Lİ BELEDİYELERİMİZİN HİZMETLERİNİ ENGELLEYEREK GİDİŞİNİ GECİKTİRMEYE ÇALIŞMASIN!
CHP Aydın Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu üyesi Süleyman Bülbül, Adnan Menderes Üniversitesi’nde Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrencilere ve velilere Efeler Belediyesi tarafından su, maske ve el dezenfektanı dağıtılmasının ADÜ Rektörlüğü tarafından engellenmesine tepki gösterdi. 
Bülbül konuyla ilgili yaptığı açıklamada’’ Korona virüsle mücadelede 5 maskeyi dahi dağıtamayarak sınıfta kalan AKP, Cumhuriyet Halk Partili belediyelerimizin vatandaşa hizmet götürmesinin önüne geçmek istiyor. Liyakatle değil sadakatle atanmış üniversite rektörü de adeta AKP’den aldığı emirleri uygulayarak Efeler Belediyemizin sosyal belediyecilik anlayışıyla sınava girecek öğrencilerimize ve velilerimize su, maske ve el dezenfektanı dağıtmak için açacağı standı engelliyor. Yapılan bu engelleme girişimi Aydın halkına karşı yapılmış bir yanlıştır. Vatandaşlarımız kimin hizmet ettiğini çok iyi bir şekilde görüyor. Saray Rejiminin bütün engellemelerine rağmen, Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerimiz, vatandaşa hizmet etmeye devam edecek. AKP, CHP’li Belediyelerimizin hizmetlerini engelleyerek gidişini geciktirmeye çalışmasın. Bu, boşa bir çabadır.’’ ifadelerini kullandı.
 

Next page

Gazete Yenigün