Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Amatör’ün En’lerinde Görkemli Final Günü

İzmir'de Amatör'ün En'leri belli oldu. Ege Spor Life ve Yenigün Gazetesi'nin ortaklaşa düzenlediği organizasyonda amatör futbola katkı sağlayanlar ödüle kavuştu.

Amatör’ün En’lerinde Görkemli Final Günü

Ege Spor Life ve Yenigün Gazetesi'nin ortaklaşa düzenlediği ve 4. kez düzenlenen İzmir Amatör’ün En’leri Ödül Töreni görkemli bir şekilde tamamlandıBuca Atlı Spor Kulübü'nde gerçekleşen İzmir Amatör’ün En’leri ödül töreninde plaketler ödül alanlara teslim edildi. Erhan Önel’in sunumunu gerçekleştirdiği Amatör’ün En’leri Ödül töreni 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı."ÖDÜL ALANLARI KUTLUYORUM"

Ödül törenin açılış konuşmasını Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan yaptı. Özlahlan, “Geleneksel hale getirdiğimiz Amatör’ün En’leri Ödül töreninin 4. düzenliyoruz. Yenigün Gazetesi Yönetimi ve Ege Spor Life ekibin özverili çalışması bizlere başarıyı getirdi. Törene katılan ve ödül alan tüm spor camiasını yürekten kutluyorum” dedi. Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Paker ise, “Ege Spor Life ve Yenigün Gazetesi olarak düzenlediğimiz Amatör’ün En’leri Ödül törenine katılım gösteren tüm Yerel ve Genel yöneticilerimiz ile Spor camiamızı yürekten kutluyorum. Geleneksel hale getirdiğimiz törenimiz İzmir Amatör’üne hayırlı olsun” dedi.

ÖDÜL ALANLARGenel ve Yerel yöneticilerin de ödül aldığı törende İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Amatör Futbola sağladığı katkılardan dolayı ödüle layık görüldü. Tunç Soyer’in adına Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Toğay’a Ege Spor Life İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan ve Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Paker plaketi takdim etti.

İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu’ya İzmir Amatör Futbola sağladığı katkılardan dolayı ödül alan Uslu adına, Okul Sporları Şube Müdürü Oktay Bak, Yılmaz Özlahlan ve İbrahim Paker’in sunduğu plaketi teslim aldı.Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç’ Buca’da Amatör Futbola sağladığı katkılardan dolayı ödül takdim edildi. Başkan Kılıç adına, Başkan Yardımcısı Murat Gürkan Atbaşı, Yılmaz Özlahlan ve İbrahim Paker tarafından ödülü alarak teşekkürlerini ifade etti.İzmir’de en çok Amatör Futbol Kulübünü bünyesinde barındıran Bornova'nın Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’da Bornova Amatör Futbola Sağladığı destekten dolayı ödüle layık görülen isimler arasında yerini aldı. Başkan İduğ’un plaketini Bornova Belediye Başkan Yardımcısı Barbaros Taşer, Yılmaz Özlahlan ve İbrahim Paker’in takdim ettiği ödülü alarak hizmetlerin devam edeceğini belirtti.Konak Belediye Başkanı Abdul Batur’a, Konak İlçesinde faaliyette bulunan takımlara sağladığı destek nedeni ile teşekkür plaketi verildi. Başkan Abdul Batur’un yerine Konak Belediyesi Spor İşleri Müdürü İsmail Karşı, Yılmaz Özlahlan ve İbrahim Paker’in elinden plaketi teslim aldı.Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Karabağlardaki Amatör takımlarına sağladığı desteklerden dolayı ödül almaya hak kazandı. Plaketini Karabağlar Belediyesi Futbol takımları sorumlusu Muharrem Türkben’e Yılmaz Özlahlan ve İbrahim Paker takdim etti.

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

Next page

Gazete Yenigün