Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Altaylı altyapı oyuncuları, dijital antrenmanla form tutuyor

Altay Futbol Okulları, bünyesindeki öğrenciler için ev şartlarına uygun olarak hazırlanmış ilk dijital antrenman programını gerçekleştirdi.

Altaylı altyapı oyuncuları, dijital antrenmanla form tutuyor

İlk video antrenman programı, Siyah-beyazlı kulübün futbol okulları resmi sosyal medya hesabından yayınlandı. Haftanın üç günü yayınlanacak derslerin ilkinin ardından Altay Altyapı Direktörü Mahmut Gözüaçık, öğrenciler ve velilere korona virüsünden dolayı evde kalınan şu günlerde minik Altaylıların çalışmalarını aksatmaması için neler yapmaları gerektiği detaylı bir şekilde anlattı.

Mahmut Gözüaçık: ‘‘Öğrencilerimiz ve velilerimizin yanındayız''

Türkiye'nin ve tüm Dünya'nın zorlu bir süreçten geçildiğini söyleyen Gözüaçık, “Büyük bir salgın niteliğindeki korona virüsü nedeniyle zor bir dönemden geçmekteyiz. Biz Altay Futbol Okulları ailesi olarak, bu zorlu günlerde yanınızda olmak istiyoruz. Sizleri de ailemizin fertleri olarak görüyoruz ve destek olmak istiyoruz. Bilindiği üzere uzmanlar, düzenli fiziksel aktivitenin, dengeli beslenmenin ve uyku düzeninin önemine vurgu yapmaktadırlar. Altay Futbol Okulları olarak öncelikli görevimiz, sağlıklı bireyler olarak hayatınızı sürdürmenize katkı sağlamak ve bunun için de uzaktan da olsa sizlere sporu ulaştırmaktır” dedi.

Next page

Gazete Yenigün