Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Ali Pehlivanoğlu 62'nci şubeyi Çeşme'de açtı

Ege'nin dev market zinciri Ali Pehlivanoğlu, 62'nci şubesini Çeşme'de açtı. Mağazanın Çeşme'ye hayırlı olmasını dileyen Ali Pehlivanoğlu, “Lokasyonumuzu çok doğru belirlediğimize inanıyorum. En ucuz ve en kaliteli ürünler bizde. Çeşmeliler çok şanslı” diye konuştu

Ali Pehlivanoğlu 62'nci şubeyi Çeşme'de açtı

Sektörde 41 yılı geride bırakan, Ege'nin dev market zinciri Ali Pehlivanoğlu, 62'nci şubesini Çeşme Merkez'de, Sakarya Mahallesi'nde hizmete açtı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören açılış töreni renkli görüntülere sahne oldu. Açılış konuşmasını yapan Ali Pehlivanoğlu, “Sevgili Çeşmeliler, Pehlivanoğlu'nu yeterince tanıyorsunuz. Ali Pehlivanoğlu'nun, Çeşme'deki ikinci mağazasını açıyoruz. Bildiğiniz gibi birkaç yıl önce Pehlivanoğlu Kardeşler olarak yollarımızı ayırdık. Herkes kendi yoluna devam ediyor. Onlar da aynı şekilde şube sayısını artırıyor. Tüm gücümüzle birlikte, sevgili Egelilere hizmet etmek bizim için şeref. Biz çok iddialı olduğumuz için, bu bölgede, bu kadar mağaza arasına girip yatırım yapıyoruz. Bu güzel Çeşme gününde bizi yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. Mağazamızın ailemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 


"LOKASYONUMUZU 
DOĞRU BELİRLEDİK"

Yeni şubeler açmayı sürdüreceklerini sözlerine ekleyen Ali Pehlivanoğlu, “Sektörde 41 yılı geride bıraktık. Ali Pehlivanoğlu olarak, toplamda 62'nci mağazamızı Çeşme'de açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni bir yatırım, yeni umutlar. İlk mağazamızın kurdelesini de kendi ellerimle kesmiştim. Şimdi de ilk günkü heyecanı duyuyorum. Her mağazamızın açılışını kendim yapıyorum. Ömrüm elverdiği sürece de açılışlara katılmaya devam edeceğim. Devamlı ekibimin başındayım. Kardeşlerimizle ayrılmış olabiliriz, ama bu örnek bir ayrılık oldu. Türkiye'de ender görülen bir ayrılık olduğunu söyleyebilirim. Herkes kendi yolunda başarıyla ilerliyor.

Çeşme'de yaz-kış yaşayan çok sayıda insan var. Lokasyonumuzu çok doğru belirledik. En ucuz ve en kaliteli ürünler bizde. Ucuza alıp ucuza satıyoruz. Dolayısıyla iddialıyız. Çeşmeliler çok şanslı. Yeni mağazalar açmayı sürdüreceğiz. Diğer mağazalarımızı da verimli hale getiriyoruz” ifadelerini kullandı. 
 

Next page

Gazete Yenigün