Haberler > Ege

Yayın Tarihi: 23 Şubat 2020 - 13:22

AÇEV VE EFES SELÇUK BELEDİYESİ’NDEN ANNE VE BABALARA EĞİTİM

Efes Selçuk Belediyesi ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) işbirliğiyle anne ve babalara eğitim verilecek.

Anne Destek Programı ve Baba Destek Programı kapsamında Efes Selçuk Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nde düzenlenecek eğitimlerle ebeveynlere çocuk yetiştirme sürecinde destek olunması amaçlanıyor.  Efes Selçuk Belediyesi ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) işbirliği ile 3-6 yaş çocuğu olan anneler için  Anne Destek Programı kapsamında  verilecek eğitimde çocuğunu sadece büyütmek değil onunla dolu dolu, unutulmaz zaman geçirmek isteyen anneler eğitime davet ediliyor.  Anne Destek Programı Eğitimi 13 hafta süresince, haftada 1 gün, 2,5 saat olarak planlandı. 
Baba Destek Programı kapsamında ise çocuklarını sevgi ve güvenle büyütmek isteyen babalar davet ediliyor.   3-6 ve 7-11 yaş çocuğu olan babalar için düzenlenecek Baba Destek Programı Eğitimi’ne katılmak isteyen babalar için 24 Şubat Pazartesi günü, saat 19.00'da, Efes Tiyatro Salonu’nda bir tanıtım toplantısı düzenlenecek. 
Efes Selçuk Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nde düzenlenecek eğitimler AÇEV gönüllü eğitmenleri Psk. Dan. Gülcan Aydeniz ve Psk. Dan. Gazi Aydeniz tarafından verilecek.  Ayrıntılı bilgi ve başvuru için Efes Selçuk Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nden (Tel:  0232  892 73 26)  bilgi alınabilecek.